Deluxe apartmán
Deluxe apartmán
Penzión disponuje 4 dvojposteľovými izbami so spojenými alebo oddelenými lôžkami a 2 izbami s manželskou posteľou a 3 apartmánmi. Izby a apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Na izbách a apartmánoch je káblová televízia a pripojenie na internet (vrátane Wi-fi). Koncom marca 2022 sme zvýšili štandard nášho ubytovania a na všetky izby sme umiestnili rýchlovarné kanvice a chladničky. Veríme že, sa týmto môžeme porovnávať s hotelovými izbami a vyhovieť tak požiadavkám návštevníkom.
Kapacita a vybavenie
Počet osôb: 4
Manželská posteľ
Televízor
Kúpeľňa
Chladnička
Wifi
Možnosť raňajok
Kuchynská linka
Lokalita

Sme ideálne situovaní, nakoľko reštaurácie, bary, športoviská, či obchody sú od Penziónu Squash dostupné doslova pár minút krokom. Autobusová zástavka sa nachádza v tesnej blízkosti penziónu, z ktorej v pravidelných intervaloch odchádza skibus do lyžiarskeho strediska Jasná.

V blízkosti Penziónu Squash sú ďalej pre Vás pripravené športové atrakcie – najbližšie dostupná je mestská plaváreň, ktorá disponuje plážovým volejbalovým ihriskom a telocvičňou (vzdialenosť do 50m). Ak máte chuť zahrať si tenis, tak Vám svoje služby radi poskytnú v tenisovom klube (vzdialenosť 150m). Skateboardový areál sa nachádza približne 200m, počas horúcich dní v lete sa môžete prísť schladiť na zimný štadión (vzdialenosť cca 150m), fitness centrum je pre našich klientov taktiež poruke (vzdialenosť 300m) a zahrať bowling si môžete ísť doslova k susedom, bowlingové centrum je od nás vzdialené 50m.

Areál vodného slalomu Ondreja Cibáka je situovaný 1km od nášho penziónu a pre nadšencov vody a kúpania je celoročne otvorený najväčší aquapark na Slovensku – Tatralandia vo vzdialenosti približne 2km, naša najväčšia vodná nádrž – Liptovská Mara je asi 4km od penziónu. Do najväčšieho lyžiarskeho strediska JASNÁ sa autom dostanete približne za 20min (15km), cestou do Jasnej sa môžete zastaviť v niektorej z Demänovských jaskýň.

Penzión Squash sa nachádza v obklopení Nízkych a Západných Tatier, ktoré ponúkajú obrovské množstvo turistických a cyklistických túr.

Galéria
od 
0.00
€ / noc
Príchod / Odchod *
Počet osôb *
Meno a Priezvisko *
E-mail *
Telefón *
Počet nocí
0.00
Vaša cena
0.00

nezahrňuje miestnu daň

Izby a apartmány

77€ / noc

Max. počet osôb: 4

Max. počet osôb: 4

69€ / noc

Max. počet osôb: 3 dospelý (alebo 2 + 2)

Max. počet osôb: 3 dospelý (alebo 2 + 2)

37€ / noc

Max. počet osôb: 2 (možnosť prístelky)

Max. počet osôb: 2 (možnosť prístelky)

Kontaktné informácie

Jána Volka-Starohorského 1
031 01 Liptovský Mikuláš

Lokalita
Nachádzame sa v tichej zóne v centre mesta Liptovský Mikuláš. Sme ideálne situovaní, nakoľko reštaurácie, bary, športoviská, či obchody sú dostupné pár minút krokom.
Navigácia
Copyright 2023 @ Penzión Squash
Nazáväzná rezervácia

Izba s manželskou posteľou