Ubytovanie

Penzión disponuje 4 dvojposteľovými izbami so spojenými alebo oddelenými lôžkami a 2 izbami s manželskou posteľou. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Na izbách je káblová televízia a pripojenie na internet (vrátane Wi-fi).

Pre našich hostí máme pripravené aj 2 klasické apartmány a 1 deluxe apartmán, ktoré majú dve samostatné miestnosti, a to spálňu s manželskou posteľou a obývaciu časť s rozťahovacou sedacou súpravou. Apartmán je zároveň vybavený malou kuchynskou linkou, kúpeľňou a sociálnym zariadením. K dispozícii je káblová televízia a pripojenie na internet (vrátane Wi-fi).

Ponúkame možnosť doobjednania studených raňajok, ktoré vieme upraviť podľa vašich požiadaviek. Cena raňajok je 7,- €/osoba.

2-lôžková izba

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Apartmány

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Dodatočné informácie:

Príchod hostí – hostia sa môžu ubytovať spravidla od 14:00 do 21:00 hod. Neskorší príchod je možné si vopred dohodnúť s recepciou penziónu v čase otváracích hodín 9:00-21:00 hod. Momentálne je upravená otváracia doba od 14:oo do 20:oo !!!

Odchod hostí – odubytovanie hostí prebieha do 10:00 hod.

Parkovanie – penzión má vlastné súkromné parkovisko v počte 8 miest, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Služby pre hostí v penzióne:

  • bezplatné parkovanie „pod kamerami“ priamo pri penzióne
  • bezplatné zapožičanie rýchlovarnej kanvice na izby ako aj fénu na vlasy
  • bar, letná terasa, detské ihrisko (pieskovisko, hojdačky, šmýkačky), trampolína, detské futbalové ihrisko
  • 50% zľava pre ubytovaných pri využívaní našich športovísk
  • požičovňa športových potrieb
  • vystavenie zadarmo zľavovej karty LIPTOV Region Card, ktorá umožňuje čerpať atraktívne zľavy (5-50%) na vstupy na množstvo atrakcií nachádzajúcich sa na Liptove
  • vystavenie zadarmo GOPASS karty, na ktorú je možné v penzióne zakúpiť za zvýhodnené ceny skipass do Jasnej a Vysokých Tatier, vstup do aquaparku Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová a mnoho ďalších atrakcií.
CzechEnglishPolishRussianSlovak