Ubytovanie

Penzión disponuje 6 dvojposteľovými izbami so spojenými alebo oddelenými lôžkami. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Na izbách je káblová televízia a pripojenie na internet (vrátane Wi-fi).

Pre našich hostí máme pripravené aj apartmány, ktoré majú dve samostatné miestnosti,  a to spálňu s manželskou posteľou a obývaciu časť s rozťahovacou sedacou súpravou. Apartmán je zároveň vybavený malou kuchynskou linkou, kúpeľňou a sociálnym zariadením. K dispozícii je káblová televízia a pripojenie na internet (vrátane Wi-fi).

Ponúkame možnosť objednania studených raňajok, ktoré vieme upraviť podľa vašich požiadaviek. Cena raňajok je 5,- €/osoba.

2-lôžková izba

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Apartmán

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Dodatočné informácie:

Príchod hostí – hostia sa môžu ubytovať spravidla od 13:00-20:00 hod. Neskorší príchod je možné si vopred dohodnúť s recepciou penziónu v čase otváracích hodín 9:00-21:00 hod.

Odchod hostí – od ubytovanie hostí prebieha do 10:00 hod.

Parkovanie – penzión má vlastné súkromné parkovisko, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Služby pre hostí v penzióne:

  • bezplatné parkovanie „pod kamerami“ priamo pri penzióne
  • bar, letná terasa
  • 50% zľava pre ubytovaných pri využívaní našich športovísk
  • požičovňa športových potrieb
  • vystavenie zadarmo zľavovej karty LIPTOV Region Card, ktorá umožňuje čerpať atraktívne zľavy (5-50%) na vstupy na množstvo atrakcií nachádzajúcich sa na Liptove
  • vystavenie zadarmo GOPAS karty, na ktorú je možné v penzióne zakúpiť za zvýhodnené ceny skipas do Jasnej a Vysokých Tatier, vstup do aquaparku Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová a mnoho ďalších atrakcií.
CzechEnglishPolishRussianSlovak