O nás

Víta vás

Penzión Squash

Ubytovanie v príjemnom prostredí s možnosťou zašportovať si? Presne to Vám ponúkame v Penzióne Squash, ktorý sa nachádza v tichej zóne v centre mesta Liptovský Mikuláš. Sme ideálne situovaní, nakoľko reštaurácie, bary, športoviská, či obchody sú od Penziónu Squash dostupné doslova pár minút krokom. Autobusová zástavka sa nachádza v tesnej blízkosti penziónu, z ktorej v pravidelných intervaloch odchádza skibus do lyžiarskeho strediska Jasná.

4.4

Priemerné hodnotenie

Naše služby

V centre mesta

Svojim hosťom ponúkame ubytovanie v pokojnom prostredí centra mesta v 6 dvojlôžkových izbách a v 3 štvorlôžkových apartmánoch. Izby sú účelne zariadené a udržiavané v maximálnej čistote aj počas celého Vášho pobytu. Internet (Wi-fi pripojenie) je v každej izbe samozrejmosťou.

V blízkosti Penziónu Squash sú ďalej pre Vás pripravené športové atrakcie – najbližšie dostupná je mestská plaváreň, ktorá disponuje plážovým volejbalovým ihriskom a telocvičňou (vzdialenosť do 50m). Ak máte chuť zahrať si tenis, tak Vám svoje služby radi poskytnú v tenisovom klube (vzdialenosť 150m). Skateboardový areál sa nachádza približne 200m, počas horúcich dní v lete sa môžete prísť schladiť na zimný štadión (vzdialenosť cca 150m), fitness centrum je pre našich klientov taktiež poruke (vzdialenosť 300m) a zahrať bowling si môžete ísť doslova k susedom, bowlingové centrum je od nás vzdialené 50m.
Naše služby

Služby pre hostí

Naše služby

Aktivity v okolí

Areál vodného slalomu Ondreja Cibáka je situovaný 1km od nášho penziónu a pre nadšencov vody a kúpania je celoročne otvorený najväčší aquapark na Slovensku – Tatralandia vo vzdialenosti približne 2km, naša najväčšia vodná nádrž – Liptovská Mara je asi 4km od penziónu. Do najväčšieho lyžiarskeho strediska JASNÁ sa autom dostanete približne za 20min (15km), cestou do Jasnej sa môžete zastaviť v niektorej z Demänovských jaskýň.
Naše služby

Vybavenie penziónu

Squash kurt

Penzión Squash má dvoma certifikované squashové kurty značky ASB s certifikátom Svetovej Squashovej Federácie.

Stolný tenis

Milí návštevníci, hostia a športovci, po rokoch sme zadovážili profi stôl. Samozrejmosť je čapované pivo.

Detské ihrisko

bar, letná terasa, detské ihrisko (pieskovisko, hojdačky, šmýkačky), trampolína, detské futbalové ihrisko.

Akcie

Novinky a ponuky

Kontaktné informácie

Jána Volka-Starohorského 1
031 01 Liptovský Mikuláš

Lokalita
Nachádzame sa v tichej zóne v centre mesta Liptovský Mikuláš. Sme ideálne situovaní, nakoľko reštaurácie, bary, športoviská, či obchody sú dostupné pár minút krokom.
Navigácia
Copyright 2023 @ Penzión Squash
Nazáväzná

Rezervácia ubytovania

Meno a priezvisko *
Telefón *
Email *
Počet osôb *
Príchod/Odchod *
Správa
Nazáväzná rezervácia

Izba s manželskou posteľou

Nazáväzná rezervácia

Klasický apartmán

Nazáväzná rezervácia

Deluxe apartmán

Nezáväzná rezervácia

Dvojposteľová izba